پشتیبانی


موفقیت شما، موفقیت ماست.

موفقیت مشتریان، بالاترین اولویت ما در سیتکو محسوب می شود. در این راستا، برآنیم که با ارائه خدمات پشتیبانی همه جانبه، این موفقیت را تضمین نماییم. مشتریان تا ۶ ماه پس از خریداری سیستم CRM، از پشتیبانی رایگان برخوردار بوده و آموزش های لازم را دریافت می کنند. خدمات پشتیبانی ما به مشتریان کمک می کند مسائل فنی خود را در کوتاهترین زمان ممکن حل کرده، از مزایای سیستم به طور کامل بهره مند شده و درآمد کسب و کار خود را حداکثر نمایند.

می‌توان  مشکلات مشتریان را به کمک روش‌های پیشرفته‌ی تخصیص منابع یا مدیریت صف مرتفع کرده و نیازهای خدماتی مشتریان را اولویت‌بندی نمود و به همراه مدیریت پرونده‌های مربوط به مشکلات، نظارت بر نحوه ارتباطات و ارسال خودکار ایمیل‌ها به سطح مطلوبی از ارائه خدمات رسید. در کنار آن با استفاده از بستر خودکار سازی گردش‌کارها، می توان فرآیندهای خدمات و پشتیبانی را  به صورت خودکار و منظم درآورده و فرآیندها و فعالیت‌های خدمات را خودکار نمود.

بخش پشتیبانی شرکت سیتکو، در راستای دستیابی به نیازمندیها و تقاضاهای مشتریان، از اطلاعات جمع آوری شده آنها استفاده کرده و فعالیتهای خود را بر مبنای این اطلاعات تنظیم می کند.cartoon-support

  • حل و فصل موضوعات مشتریان: ایجاد، ویرایش و بستن تیکت های مشتریان
  • ایجاد پرتال برای مشتریان: ارائه خدمات سلف سرویس برای مشتریان
  • پایگاه دانش: منبع تمام پرسش ها و پاسخ های ارائه شده به مشتریان
  • راه اندازی جزئیات بخش پشتیبانی: سفارشی سازی تنظیمات ایمیل های پشتیبانی
  • پیگیری خدمات توافقی: توافقنامه بین شرکت و مشتریان برای تامین رضایت مشتری
  • مدیریت منابع: دارایی های محسوس و نامحسوس ارائه شده توسط شرکت