قابلیت ها

فروش

از تک تک فرصت های فروش خود استفاده کنید.

با دسترسی و پردازش اطلاعات موردنیاز، فروش شرکت خود را متحول کنید. سیتکو CRM شما را در اتخاذ تصمیمات هوشمندانه، با سرعت بالا یاری می نماید. این سیستم، دید کاملی از مشتریان را در اختیار شما قرار داده و در نتیجه می توانید با آن ها ارتباط مؤثرتری برقرار کرده و فروش خود را بالا ببرید.

فروش

 • دید جامع از مشتریان

با شناخت آنچه برای مشتریانتان اهمیت دارد، فروش خود را تضمین می کنید. با سیتکو CRM تاریخچه فعالیت های مشتریان خود را به راحتی در اختیار داشته و می توانید مواردی که برای مشتریان کلیدی شما اهمیت دارد را شناسایی کنید.

 • مشارکت متخصصین

با سیتکو CRM به سازمانی مشارکتی تبدیل شوید. با متخصصین خود در هر جای سازمان در حداقل زمان ارتباط برقرار کنید و با اشتراک گذاری و همکاری، فعالیت های کسب و کار خود را تسریع ببخشید.

 • دسترسی موبایل

با سیتکو CRM از هر جایی می تواند معامله کنید و از طریق تکنولوژی موبایل، در معاملات، فرصت ها، ملاقات ها و تماس های سازمان خود مشارکت فعال داشته باشید.

 • مدیریت معاملات در لحظه

با دسترسی به موقع و آنی به اطلاعات قراردادها و معاملات، شاهد کوچکترین تغییرات در کسب و کار خود باشید. زمان خود را صرف امور مهم کرده و برای دستیابی به اهداف فروش، تلاش کنید.

 • ایمیل، تقویم و مدیریت فایل

سیتکو CRM با برنامه های ایمیلی از قبیل Outlook، Gmail و Yahoo! Mail یکپارچه شده و می توانید از درون سیستم CRM به وسیله این برنامه ها، به دریافت و ارسال ایمیل اقدام نمایید.

 • خودکارسازی وظایف

با خودکارسازی وظایف روزانه کارکنان، به فروش بیشتر دست می یابید.

بازاریابی

با دسترسی به اطلاعات مرتبط و سفارشی سازی شده، فعالیت های بازاریابی شرکت خود را معنای دیگری ببخشید. با سیتکو CRM همیشه به اطلاعات موردنیاز خود دسترسی دارید و می توانید برنامه های بازاریابی متنوعی را اجرا کرده و تأثیر آن ها را بر کسب و کار خود اندازه گیری نمایید.

بازاریابی

 • اهداف

با استفاده از ابزار گزارش گیری سیتکو CRM، اطلاعات به دست آمده از کانال های مختلف با هم یکپارچه شده و با استفاده از آن می توانید فعالیت های بازاریابی خود را بر روی مهم ترین اهداف متمرکز نمایید. با سیتکو CRM از قابلیت سفارشی سازی بالایی برخوردارید و آموزش و انجام آن نیز بسیار ساده می باشد.

 • کانال های متعدد

از طریق کانال های مختلف بازاریابی کنید. با سیتکو CRM می توانید هم کمپین های دیجیتال (ایمیل و خبرنامه) و هم اقدامات تبلیغاتی سنتی (نمایشگاه ها، جلسات، تبلیغات رادیویی و غیره) را پیگیری کنید.

 • پیگیری مشتریان بالقوه

با این قابلیت، می توانید فعالیت های مشتریان بالقوه خود را به راحتی دنبال کنید.

پشتیبانی

با سیتکو CRM، پشتیبانی فوق العاده ای به مشتریان خود ارائه می دهید چرا که با این سیستم هر یک از اعضای تیم می توانند در لحظه با یکدیگر مشارکت داشته و اطلاعات کافی از مشتری به دست آورند.

پشتیبانی

 • تاریخچه فعالیت های مشتریان

با سیتکو CRM هر آنچه می خواهید در مورد مشتریان بدانید در دستان شماست. با این سیستم، زمان خود را بر تقاضاهای مشتریان متمرکز نموده و دیگر نیازی نیست زمان زیادی را صرف جستجو برای اطلاعات پایه و ورود داده های جدید نمایید.

 • مشارکت متخصصان

با سیتکو CRM، متخصصان بخش فنی و پشتیبانی می توانند در لحظه با یکدیگر مشارکت نمایند. با این سیستم، جواب سؤالات به سرعت داده شده، اسناد اشتراک گذاری شده و متخصصین به صورت آنی با یکدیگر مشارکت می نمایند.

 • مدیریت گردش کار

با سیتکو CRM، خدمات خود را به موقع ارائه دهید. با انتقال تماس ها و ایمیل ها به فرد مسئول، به درخواست ها زودتر پاسخ دهید.

 • مدیریت مشکلات و نواقص

با سیتکو CRM به تعهدات خود در قبال مشتریان عمل نمایید. به مشکلات مشتریان به صورت متمرکز نظارت کرده و به تاریخچه ای از درخواست های آنها  دسترسی داشته باشید. میزان کارایی مدیریت مشکلات خود با استفاده از شاخص هایی مانند زمان پاسخ بررسی نمایید تا مطمئن شوید رضایت مشتری جلب شده است.

 • پایگاه دانش

با ارائه کردن محتوای دقیق در پایگاه دانش، خدمات هوشمندانه تر ارائه دهید. با این قابلیت، مشتریان شما می توانند به سرعت به پاسخ مورد نظر خود دست یابند.

 • پرتال مشتریان

با سیتکو CRM به مشتریان خود، خدمات متنوع ارائه دهید. با این قابلیت، مشتریان می توانند سؤالات خود را بر روی پورتال ارسال کرده و متخصصین نیز به سؤالات آن ها پاسخ دهند، به این صورت ارائه خدمات پشتیبانی با سرعت بالاتر و هزینه کمتر ممکن است.

 • تجزیه و تحلیل خدمات و پشتیبانی

با سیتکو CRM، تخصص را به مشتریان خود ارائه دهید. با ابزار گزارش گیری و داشبوردهای سیتکو CRM می توانید در کمترین زمان ممکن تاریخچه مشتری، محصولات مورد استفاده وی و سایر موارد مهم را در اختیار داشته باشید. پاسخ ها و مدت زمان حل مشکلات مشتری، مشکلات معمول وی، دلایل ریشه ای آن ها و رضایت کلی وی را دنبال نمایید.

پلت فرم

سیتکو CRM سادگی، انعطاف پذیری و چابکی را برایتان به ارمغان می آورد. معماری سیتکو CRM قابل توسعه بوده و می توانید آن را به سادگی سفارشی سازی کرده و فرآیندهای تجاری دلخواه خود را به آن اضافه نمایید.

پلت فرم

 • پیکربندی

با سیتکو CRM روش نمایش اطلاعات را به سرعت به فرم دلخواه خود درآورید. با این سیستم، به راحتی فیلدهای موردنیاز خود را ایجاد کرده، فیلدهای بلا استفاده را مخفی نمایید.

 • سفارشی سازی

 به راحتی می توانید ویژگی های موردنیاز خود را ساخته یاویژگی های موجود در سیستم را ترکیب کرده و به سیتکو CRM اضافه نمایید.

 • تحلیل

با گزارش گیری آنی می توانید به سرعت گزارش های مورد نیاز خود را ایجاد نمایید. با استفاده از داشبوردها می توانید فرصت های ناشناخته کسب و کار خود را کشف نمایید.

 • اتوماسیون

با سیتکو CRM وظایف روزانه کسب و کار خود را خودکار نمایید. با استفاده از قالب های آن، فرآیند های تجاری سفارشی نیز می توانید ایجاد کنید.