پلت فرم

پلت فرم

نرم افزار CRM، ارائه دهنده راه کارهایی برای افزایش سطح فروش و سود دهی بیشتر تجارت شما است. هدف سازندگان این نرم افزار، افزایش بلند مدت سطح سود دهی و ارائه راه کارهایی با محوریت مشتری است که در نهایت رضایت هرچه بیشتر مشتری  را تأمین کرده و باعث افزایش سطح درآمد شرکت می شود.

این برنامه با پلت فرم قوی، شما را در جمع آوری اطلاعات مشتریان و پاسخ گویی سریع به نیازهای آن ها یاری می کند.

rubik-digital-platform_2

به عبارت دیگر نرم افزار CRM برنامه ای با کارآیی بالا مبتنی بر مشتری، چرخه کار و تکنولوژی است. این سه عامل به موازات هم و با هدف بهبود روابط مشتریان با سازمان حرکت می کنند. این نرم افزار به زبان های PHP، MySQL و jQuery نوشته شده است.

قابلیت سفارشی سازی این نرم افزار با داشتن امکانات خاصی نظیر بازاریابی، مدیریت فروش، دسته بندی اطلاعات مشتریان، پشتیبانی مدیریت اسناد، موجودی انبار و ماژول انبارداری، تعریف گردش کار با انعطاف پذیری بالا، قابلیت سازگاری با کلیه سیستم های تلفنی، یکپارچگی کامل با مراکز تلفنی مبتنی بر ویپ VoIP نظیر الستیکس Elastix (استریسک Asterisk)، امکان تماس خودکار (Click to Dial)، پاپ آپ سفارشی با نمایش خلاصه جزئیات مشتری  منابع مختلف مانند فکس، ایمیل و پیامک SMS به صورت خودکار و تحت وب، ارتباط با وب سایت (پلتفرم های مختلف نظیر مجنتو Magento، جوملا Joomla و …) و همینطور مبادله اطلاعات از طریق فرم های آنلاین موجود.